باغ و ویلا

املاک هشتگرد املاک امپراتور فروش باغ و ویلا , فروش واحد اداری ,فروش زمین ,فروش ملک مسکونی

املاک هشتگرد باغ و ویلا

تاریخچه مختصر شهرستان هشتگرد و آشنایی با جغرافیای منطقه

املاک هشتگرد : هَشتگِرد شهری است در استان البرز که بر روی روستای باستانی پشند و یا به عبارتی فشند بنا شده است.هشتگرد مرکز شهرستان می باشد و در قسمت مرکزی این شهرستان قرار گرفته‌است. شهر جدید هشتگرد در قسمت شمال شرقی و به فاصله ۵ کیلومتری هشتگرد ساخته شده است .این منطقه در قسمت خوش آب و هوای استان البرز می باشد و وسعت باغ و ویلا در آن زیاد می باشد که بسیاری را از مناطق دیگر کشور برای خرید باغات و املاک هشتگرد به این منطقه کشانده است.

بر اساس روایات موجود گویا در ابتدا هشتگرد بر روی تپه باستانی چال تپه و در جنوب غربی شهر فعلی بوده است که بعدها به دلیل یک حادثه (احیانا سیل)  به محل دهکده هشتگرد واقع در محله کرد آباد و بعدها هسته مرکزی شهر به سمت جاده قدیم تهران- قزوین و مسجد جامع فعلی کشیده شده است.

املاک هشتگرد و مناطق شهری و محله‌ها

۱- منطقه شمال شهر هشتگرد که شامل شهرک ولیعصر می شود .بافت شهری این شهرک به شکل منظم و شطرنجی می باشد و زمین‌های این نواحی توسط زمین شهری در قطعات ۲۰۰ و ۲۵۰ متری به ساکنین واگذار شده است.

املاک هشتگرد

املاک هشتگرد

۲- املاک هشتگرد که در منطقه جنوب غربی که شامل محله‌های کرد آباد وحدت پایین، وحدت بالا می باشد و در این بافت شهر و خیابان بندی به صورت روستایی و نامنظم با خیابان‌های باریک و پیچ در پیچ است البته در سال‌های اخیر برخی معابر توسط شهرداری ساماندهی شده‌اند.

۳- منطقه های شمال غربی هشتگرد، شامل شهرک کوثر و بعثت که جدیدترین و نوسازترین قسمت مسکونی شهر هشتگرد را تشکیل می‌دهد.این منطقه در حال توسعه می باشد.

۴- املاک هشتگرد اطراف جاده اصلی که در این قسمت به تبعیت از خیابان اصلی بافت شهر مرتب تر و اصولی تر می باشند و خیابان‌ها به صورت موازی یا منشعب از خیابان اصلی قرار می‌گیرد. وسعت ساخت و ساز در این منطقه بیشتر شده است. مسجد جامع و بازارچه‌های شهر در این محل قرار دارند.

۵- املاک هشتگرد در مناطق شمال شرقی هشتگرد که بیشتر شامل بخش های  نوساز اداری شهر است و همچنین این منطقه در توسعه شهر بسیار کار آمد بوده است.

۶- مناطق شرقی هشتگرد که محله‌های والفجر، گاواز محله و محله پارک مادر و شهرک دانش (بیمه ایران) را شامل می‌شود

۶- مناطق جنوب شهر که اصلی‌ترین محله‌های آن خیابان مدرس جنوبی (دخانیات) است.

۷- املاک هشتگرد در منطقه غربی هشتگرد که شامل محله‌های سیبدارک، خیابان مصلی و طالقان محله می باشد.

شهرک صنعتی شهر هشتگرد

این شهرک در امتداد اتوبان تهران – قزوین واقع شده است و در شمال شهرک ولیعصر از شرق تا غرب امتداد دارد و از بزرگترین شهرک‌های صنعتی کشور محسوب می شود .

با سپاس املاک امپراتور

خرید و فروش رهن و اجاره باغ و ویلا و هرگونه معامله ملکی که دارید را به ما بسپارید املاک هشتگرد بهترین را برای شما می خواهد

املاک هشتگرد | باغ و ویلا | فروش ملک هشتگرد | خرید ملک هشتگرد | خرید و فروش ملک هشتگرد

املاک هشتگرد

املاک هشتگرد